+86-373-3020116
Industrijali Ferrovija Trasferiment Bogie
video
Industrijali Ferrovija Trasferiment Bogie

Industrijali Ferrovija Trasferiment Bogie

DETTALJI TAL-PRODOTT: Il-BJT Series Railway Transfer Bogie huwa mħaddem bit-tanbur bil-kejbil. Is-sors tal-enerġija 380V kurrent li jalterna huwa fornut lill-mutur trazzjoni bil-kejbil. Il-kejbil jinġabar u jiġi rilaxxat permezz ta' apparat ta' coiling immuntat taħt il-karozza. It-Trasferiment tal-Ferrovija Bogie jista 'jirrealizza sħiħ ...
Ibgħat l-inkjesta
Product Details ofIndustrijali Ferrovija Trasferiment Bogie

DETTALJI TAL-PRODOTT:

Il-BJT Series Railway Transfer Bogie hija mħaddma bit-tanbur bil-kejbil. Is-sors tal-enerġija 380V kurrent li jalterna huwa fornut lill-mutur trazzjoni bil-kejbil. Il-kejbil jinġabar u jiġi rilaxxat permezz ta' apparat ta' coiling immuntat taħt il-karozza. It-Trasferiment tal-Ferrovija Bogie jista 'jirrealizza operazzjoni awtomatika sħiħa mis-sistema PLC. Jekk id-distanza tal-ġiri tkun lil hinn minn 50m, it-Trasferiment Ferrovjarju Bogie jeħtieġ li jinstalla l-irranġatur tal-kejbil biex jgħin fir-rolling tal-kejbil. Id-distanza massima tal-ġiri hija sa 200-400m.


FILMAT tat-Trasferiment Industrijali tal-Ferroviji Bogie:



Dettalji tat-Trasferiment Industrijali tal-Ferrovija Bogie:

MudellBJT-2tBJT-20tBJT-50t
Tagħbija Kklassifikata(t)22050
Daqs(mm) tal-MejdaTul(L)200040005500
Wisa' (W)150022002500
Għoli(H)500600700
Bażi tar-Rota (mm)120028004200
Qies standard ta' ġewwa tal-ferrovija (mm)120014351435
Dijametru(mm) tar-rota270350500
Kwantità tar-Rota444
Distanza mill-Art (mm)505050
Veloċità tal-Ġiri (min)0-250-200-20
Qawwa tal-Mutur (kW)0.82.55.5
Distanza tal-Ġiri (m)253050
Tagħbija Massima tar-Rota (KN)14.477.7174
Piż ta' Referenza (t)2.55.67.8
Mudell Ferrovjarju RakkomandatP15P24P43


AKTAR PRODOTTI:

battery transfer platform truck

Servizz:

  • L-impenn tagħna: Il-fattur tas-sikurezza li jġorr it-tagħbija tat-Trasferiment Ferrovjarju Bogie mhuwiex inqas minn 120%.

  • Iddisinja liberament l-apparat awżiljarju jew it-tpinġija tal-fondazzjoni, u toffri s-servizz tekniku u l-materjal tat-tpinġija.

  • Servizz ta 'inġinerija ta' sigħat 16 u servizz ta 'l-internet ta' 24 siegħa għall-klijenti tagħna.

  • Matul il-perjodu tal-garanzija, jekk it-Trasferiment Ferrovjarju tagħna Bogie ma jistax jaħdem b'mod normali, nistgħu nappoġġjawk tiswija tat-teknoloġija jew ibdel il-partijiet rilevanti għalik fi żmien 24 siegħa.

battery transfer platform truck

battery transfer platform truck

It-tags Popolari: bogie trasferiment tal-ferrovija industrijali, iċ-Ċina, manifatturi, fornituri, fabbrika, personalizzati, magħmula fiċ-Ċina

Ibgħat l-inkjesta

(0/10)

clearall